Sprzedaż karm i akcesoriów

Jak już pisaliśmy, jednym z naszych postanowień noworocznych jest poprawienie informacji o prowadzonej przez nas sprzedaży karm i akcesoriów dla zwierząt. Celem tej naszej dodatkowej działalności jest umożliwienie Państwu łatwego zaopatrywania się w karmy lecznicze i dobre karmy bytowe, uzupełniające leczenie podstawowe. Poprawia też ona nieco budżet lecznicy i ułatwia inwestowanie w nowoczesny sprzęt. Zajmujemy się tym od blisko dwudziestu lat, zawsze współpracując z wieloma markowymi producentami takimi jak: Eukanuba, Hill’s, Royal Canin, Mera Dog, Dingo i wieloma innymi. Możemy dysponować pełnym asortymentem ich produktów. Wystawiamy faktury VAT.

Ta wieloletnia współpraca i licząca się wielkość sprzedaży owocują znacznymi upustami przy zakupie, co pozwala nam na bardzo konkurencyjną ofertę cenową proponowanych przez nas produktów. Mamy wrażenie jednak, że – z uwagi na ograniczenie powierzchni ekspozycyjnej – nie do wszystkich z Państwa ta informacja dociera. Postanowiliśmy więc w lecznicy i na stronie WWW pełniej przedstawiać Państwu naszą ofertę handlową i na bieżąco informować o okresowych promocjach na wybrane produkty.

Na dobry początek znana ( i chętnie przez zwierzęta zjadana ) karma Royal Canin (szczegółowe informacje na stronie producenta http://www.royal-canin.pl ).

Zapraszamy !

Sprzedaż karm i akcesoriów